+31 (0)183-582515

Onze specialisten

Verkoop nieuwe trucks

Naam: Hans van't Hof
Functie: Nieuwe Trucks
Telefoon: +31 (0)6-30987421
Email: hans@verspui.nl
Naam: Govert Vlot
Functie: Nieuwe Trucks
Telefoon: +31 (0)6-53541522
Email: govert@verspui.nl

In/Verkoop gebruikte trucks

Naam: Maurits van Giessen
Functie: Directie
Telefoon: +31 (0)6-51001006
Email: maurits@verspui.nl

Werkplaats / gebruikte onderdelen

Naam: Dammes de Kreij
Functie: Directie
Telefoon: +31 (0)183-582515
Email: dammes@verspui.nl

Truck afbouw

Naam: Jan den Hartog
Functie: Truck afbouw
Telefoon: +31 (0)183-582515
Email: nieuwbouw@verspui.nl

Magazijn (magazijn@verspui.nl)

Naam: Mike Bouwman
Functie: Onderdelen
Telefoon: +31 (0)183-582515
Email: mike@verspui.nl
Naam: Wim de Bie
Functie: Magazijn / Garantie
Telefoon: +31 (0)183-582515
Email: wim@verspui.nl

Administratie (administratie@verspui.nl)

Naam: Brenda de Vries
Functie: Administatie
Telefoon: +31 (0)183-582515
Email: brenda@verspui.nl
Werkdagen: Ma t/m Do
Naam: Willie Wijnbelt
Functie: Administratie
Telefoon: +31 (0)183-582515
Email: willie@verspui.nl
Werkdagen: Ma t/m wo + vrijdag
Naam: Cornella den Hartog
Functie: Administratie
Telefoon: +31 (0)183-582515
Email: cornella@verspui.nl
Werkdagen: Do en Vrij